Close

Solo accessori

Papiery ścierne do szlifierek delta

Papiery ścierne DWT do szlifierek typu delta występują w dwóch wersjach: pokryte tlenkiem glinu w żywicy syntetycznej lub z nasypem ze starynianu wapnia w żywicy syntetycznej. Umożliwiają ciągłą pracę bez zapychania i mają kilkukrotnie dłuższą żywotność w porownaniu do tradycyjnych materiałów ściernych.

Solo accessori

Papiery ścierne do urządzeń wielofunkcyjnych

Papiery ścierne DWT do multi-szlifierek występują w dwóch wersjach: pokryte tlenkiem glinu w żywicy syntetycznej lub z nasypem ze starynianu wapnia w żywicy syntetycznej.

Solo accessori

Papiery ścierne do szlifierek oscylacyjnych

Papiery ścierne DWT do szlifierek oscylacyjnych obejmują kilka rozmiarów: 93x185 mm, 93x230 mm, 115x140 mm, 115x230 mm, 115x280 mm. Dostępne są w dwóch wersjach: pokryte tlenkiem glinu w żywicy syntetycznej lub z nasypem ze starynianu wapnia w żywicy syntetycznej.

Solo accessori

Papiery ścierne do szlifierek mimośrodowych

Papiery ścierne DWT do szlifierek mimośrodowych występują w następujących średnicach: 115 mm, 125 mm, 150 mm. Dostępne są w dwóch wersjach: pokryte tlenkiem glinu w żywicy syntetycznej lub z nasypem ze starynianu wapnia w żywicy syntetycznej.

Solo accessori

Papiery ścierne do szlifierek taśmowych

Papiery ścierne DWT do szlifierek taśmowych obejmują kilka rozmiarów: 65x410 mm, 75x457 mm, 75x533 mm. Pokryte tlenkiem glinu w żywicy syntetycznej doskonale nadają się do obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych oraz metalu.